מי אני?

הי,לי קוראים דריה שרביט אני אמא ובת זוג, אחות ובת למשפחה ירושלמית שורשית ומפוארת.הסיפור שלי מתחיל בילדה סקרנית ונבונה שרצתה לטעום מכל העולמות שתחומי העניין שלה לא הסתפקו בנושא אחד או שניים,תמיד רציתי ללמוד ולדעת עוד ובעיקר עניין אותי איך אני יכולה לתרום לאחרים ממה שיש לי.הוריי הטיבו לחנך אותי במושגים הבלתי ניתנים לערעור או פשרה מבחינתי והם:

"ואהבת ורעך כמוך" – אהבת הזולת וכבוד האדם הם ערך עליון מבחינתי וחשוב ליישם זאת.שאלתי את אבי כילדה אבל איך אדע מה נכון להגיד, מה טוב לעשות? איך אדע ליישם את הפתגם?והוא הביט בי בעיניים מטיבות וענה: תמיד תחשבי מה היית רוצה שיהיה? מה יעשה לך טוב אם תקבלי מאחרים? מה לא היית רוצה שיקרה לך? מה לא היה לך נעים לחוות מאחרים? ולפי זה תנהגי בהם.תמיד תעשי עבור אחרים בדיוק את מה שהיית רוצה לעצמך! וכך עשיתי.

"דרך ארץ קדמה לתורה" -  חשוב להיות קודם בן אדם טוב בעל ערכים וידע כיצד לנהל יחסים בצורה מכבדת לא רק בזוגיות רומנטית אלה בכלל בחיים בכל האינטרקציות שלנו, ורק לאחר מכן להישען על אמונה.למדתי תוכנה ועסקתי בעולם ההיטק לא מעט שנים אבל היה חסר לי השיח עם אנשים, נהנתי מאד לתת פקודות למחשב שידע לעשות מה שאני מבקשת אבל הוא לא החזיר לי אהבה פרט לסיפוק של מוצר מוגמר ואיכותי לא היה לי ערך מוסף שטרם לי מעבר להישג, אז הלכתי ללמוד פסיכולוגיה ושם נפתח בפני עולם עשיר של תמורה מלאה תמורת שנים של השקעה בלימודים וקיבלתי את הפריווילגיה ללמד אחרים את הסוד שמאחורי הסוד ולעזור לאלפי זוגות במשבר זוגי ומשפחות שמתקשות בשיח שלהם מול בני הנוער המתבגרים שלהם או עם הילדים הנמצאים המצוקה רגשית.

אין לי ספק שזה המקום בשבילי וכאן אני צריכה להיות, ולכן אני כאן למענכם, תמיד.

אני מאמין:

בכל תהליך אימוני, ללא קשר לנושא או למטרה שלו, עולות התמודדויות של המתאמן עם מערכות יחסים בחייו, מהסיבה הפשוטה שחיינו סובבים סביב אנשים ובכל התמודדות נמצא אותם, או את חסרונם, שם. יתרה מזאת, גם כל שינוי שחל אצל המתאמן משפיע, באופן מיידי, על מערכות היחסים שלו.
במסגרת האימון למערכות יחסים ניתנים הידע והכלים לקדם, לשפר ולמקסם את שביעות רצונם של המתאמנים ממערכות היחסים השונות בחייהם, מאפשר למידה וצמיחה אישית רבה בתוכן ומעצים את יכולת ההתמודדות עם קונפליקטים, קשיים ופרידות, כמו גם למידה אישית כיצד ליצור מערכות יחסים חדשות, לשפר ולהעמיק את הזוגיות הקיימת ואף למצוא זוגיות.

גישת הטיפול:

בדקתי ומצאתי ששיטת הטיפול הממוקד (הטיפול קצר המועד) הינה הדרך הטובה והיעילה ביותר להגיע לתוצאות.

כאשר הטיפול ממוקד הוא מניב פירות רלוונטיים ומקנה כלים פרקטיים לאימון שוטף גם שאינו במסגרת הקליניקה.השיטה בה אני משתמשת אינה עוד שיח מתמשך שבסופו לא מבינים עם איזה כלי יצאנו, אלה לימוד מישוב ואימון זה הבסיס להקניית דרך חיים חדשה ונכונה להתמודדות עם כל מפגש של שני סובייקטים בחברה.

הקליניקה שלי כשמה כן היא, היא  בית לכל אותם זוגות החווים קושי בשיח היומיומי וצריכים הכווה כיצד למלא מחדש בצורה נכונה את הזוגיות שלהם.היא בית לכל הרווקים והרווקות הניצבים בפני זוגיות מאוחרת ומתקשים למצוא זוגיות.

היא בית לילדים ומשפחות המבקשות הכוונה כיצד לנהל את היחסים בתוך המשפחה.בקליניקה שלי מקבלים ידע שמתורגם לכלי אימוני ומקבלים שיעורי בית לעבודה בינכם לבין עצמכם, לבן/בת הזוג או המשפחה, מקום העבודה וכו'..